please wait, site is loading

HORN BLOGER

З архіву ПУ. "Хозяин РФ": Соловйова довели до істерики критикою Путіна (відео)

Пропагандист обурено намагався довести, нібито ВВП — найбільш популярний політик, якого "обрав народ".

Володимир Соловйов. Фото: WebBlack.net.

Головний пропагандист Кремля Володимир Соловйов розлютився через жорстку критику на адресу російського президента Володимира Путіна. Правдиву фразу про нього озвучив український політолог Василь Вакаров. Перепалка між ними сталася в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передаютьДжерело:

Читайте також на сайті:

  • З архіву ПУ. ‘’Скільки витрачаєте на Донбас? Там страшні злидні!’’: Цимбалюк поставив Путіну незручні запитання (відео) З архіву ПУ. ‘’Скільки витрачаєте на Донбас? Там страшні злидні!’’: Цимбалюк поставив Путіну незручні запитання (відео)
  • З архіву ПУ. Цар розважається: У З архіву ПУ. Цар розважається: У "старика Кабаева" об’явився байстрюк
  • З архіву ПУ. З архіву ПУ. "Німцям таке дуже не сподобається": Названо наслідки скандалу з президентом РФ та Штазі (відео)
  • З архіву ПУ. Виглядає краще, ніж справжній: У мережі показали китайського Путіна (фото) З архіву ПУ. Виглядає краще, ніж справжній: У мережі показали китайського Путіна (фото)


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-khoziayn-rf-soloviova-dovely-do-isteryky-krytykoiu-putina-video-310808.html”