please wait, site is loading

HORN BLOGER

Зґвалтування в поліції Кагарлика: підозрюваних може бути більше

Кількість підозрюваних у справі про зґвалтування жінки у відділенні поліції в Кагарлику може збільшитися.

Об этом сообщает РуссианГейт

Про це повідомив глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський після засідання в понеділок, 1 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

У цій справі проходить оцінка дій кожного посадовця відділення поліції, "від керівника до чергового".

"Членів комітету вразила та ситуація, що працівники Кагарлицького відділення поліції абсолютно були впевнені в своїй безкарності. Вони навіть не намагалися приховати сліди цього злочину", – зазначив нардеп.

Монастирський заявив, що особисто був у цьому відділенні поліції і бачив сліди крові в одному з приміщень, які співробітники поліції навіть не пробували змити. Він додав, що затримані не визнають провини і стверджують, що жінка сама погодилася на статевий зв’язок.

Зараз проводяться 43 експертизи, розслідуванням справи займаються близько 20 слідчих ДБР.

Ілюстрація

Ілюстрація

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Працівників Кагарлицького відділу поліції у Київській області підозрюють у зґвалтуванні молодої жінки. Керівництво відділу було усунуте.


  • Затриманими виявилися 29-річний оперуповноважений Сергій Сулима і 35-річний начальник сектору кримінальної поліції Микола Кузів.


  • З’ясувалося, що підозрювані у зґвалтуванні працівники Кагарлицького відділу поліції за час служби не зробили нічого корисного, а один із них уже мав дисциплінарне покарання.


  • Також поліцейські з Кагарлика, які підозрюються у зґвалтуванні, можливо, уникли переатестації під час реформи поліції.


  • У Києві заарештували поліцейських із Кагарлика Сергія Сулиму й Миколу Кузіва, підозрюваних у зґвалтуванні.


  • За результатами першого етапу службового розслідування були звільнені 10 співробітників.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Секс-скандал у поліції Кагарлика" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/zvaltuvannya-v-politsii-kagarlika-pidozryuvanih-mozhe-buti-bilshe.htm”