please wait, site is loading

HORN BLOGER

Україна ввела мито на полімери, труби з КНР та сірники з РФ та Білорусі 22 травня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ввела антидемпінгові мита на труби (51,52%) з КНР, на сірники з Білорусі (21,32%) та РФ (45,79%) а також на полімери (18%) незалежно від країни походження.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.


Наразі визначені такі ставки антидемпінгового мита:


  • Остаточно ухвалено 51,52 % мита на імпорт сталевих безшовно-гаряче-деформованих труб, походженням з Китайської Народної Республіки. Тільки для двох груп компаній встановлюється 0% мита на окремі вузькі товарні групи, які або взагалі не виробляються в Україні або ж мають дуже незначні обсяги виробництва;
  • Попередньо визначено 18 % мито на імпорт полімерних матеріалів незалежно від країни походження та експорту;
  • Встановлено попереднє антидемпінгове мито у розмірі 19,75 % щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки.


За результатами проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сірників походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації встановлене антидемпінгове мито для Білорусі у розмірі 21,32 %, для РФ у розмірі 45,79 %.
Продовжено дію антидемпінгового мита у розмірі 123 % на імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації), походженням з Китайської Народної Республіки у зв’язку із закінченням строку їх застосування.


Нагадуємо, напередодні українськи виробники полміерних матеріалів заявляли про катастрофічні наслідки для галузі у випадку введення мита.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/05/22/660879/”