please wait, site is loading

HORN BLOGER

Можливості для фотографів, художників та майстрів слова

Подати заявку може кожен, незалежно від віку та місця проживання Фото Олени Афанасьєвої Подати заявку може кожен, незалежно від віку та місця проживання

Фотографічне видавництво Periscope оголошує Open Call, тобто прийом заявок для авторів фотосерій, художників, мистецтвознавців, поетів та авторів короткої форми прози, дотичних до Миколаєва та Херсона, які репрезентують особливості цих міст.

Об этом сообщает FIB

Псля відбору робіт буде видана третя та четверта фотокнига з циклу «Альтернативна Археологія». Це серія книг про міста України із супутніми текстами.

Раніше Periscope уже презентував свої альманахи. Перша книга була про окупований Луганськ, її видали у 2018. Далі засновники видавництва Анатолій Татаренко та Лео Троценко вирішили "рухатися" зі Сходу на Захід і присвятили другий альманах Ужгороду. Він вийшов у цьому році. Тепер черга півдня.

"Термін "археологія" тут вживається радше метафорично. Ми збираємо різні погляди на місто та його досвіди, які відбиваються на світлинах. Це цікаво, а можливо, навіть знадобиться в найближчому майбутньому дослідникам міста, урбаністам чи краєзнавцям”, — кажуть організатори проєкту.

Матеріали приймаються з 18.05.2020 по 01.07.2020 Деталі за посиланням —https://periscope-ua.tumblr.com/open call?fbclid=IwAR2LrIU_89iWHkAAJj8nQ0c8EMECVwFiBWEKLENWhvnJXhvfBOwMyISC8pMДжерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kultura/item/54403-mozhlyvosti-dlia-fotohrafiv-khudozhnykiv-ta-maistriv-slova”