please wait, site is loading

HORN BLOGER

ЦГЗ: алкоголь не знижує ризик захворіти на коронавірус

Вживання алкоголю не знижує ризик захворіти на гостре респіраторне захворювання COVID-19, викликане новим коронавірусом. Про це інформує Центр громадського здоров’я МОЗ України, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


“Часте та надмірне вживання алкоголю підвищує ризик виникнення різноманітних порушень в організмі. А у разі зараження, це може додатково ускладнити перебіг захворювання на COVID-19”, — зазначають в ЦГЗ.


У Центрі нагадують, що “безпечної дози алкоголю не існує”, вживання алкоголю є шкідливим для серцево-судинної системи, викликає гіпертонію та збільшує ризики інсультів і онкозахворювань. Непомірне споживання алкогольних напоїв викликає цироз печінки, гепатит, панкреатит.


“В Україні понад 70% людей, які померли від ускладнень, спричинених COVID-19, мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. У деяких випадках — поєднання цих хвороб. Наразі не має імунітету, вакцин та ліків проти нової коронавірусної інфекції COVID-19. Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції — фізичне дистанціювання та щоденна гігієна”, — підкреслюють у ЦГЗ.


Як повідомляв УНН, раніше Франція заборонила онлайн-продаж нікотинових препаратів і обмежила їх продаж в аптеках, після того як дослідники припустили, що нікотин може грати певну роль в захисті від коронавірусу.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/tsgz-alkogol-ne-znyzhuye-ryzyk-zahvority-na-koronavirus.html”