please wait, site is loading

HORN BLOGER

Уряд виділив 40,7 млн грн мешканцям обваленого будинку у Дрогобичі

Уряд виділив 40,7 млн грн мешканцям обваленого будинку у Дрогобичі

Кабінет міністрів виділив 40,7 млн грн мешканцям обваленого будинку на вул. Грушевського, 101 у Дрогобичі. Відповідне рішення прийняли на засіданні уряду у середу, 1 квітня, повідомляє прес-служба Дрогобицької міськради.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Ці кошти мають надати мешканцям 59 квартир з розрахунку 16 тис. грн за квадратний метр. Дрогобицька мерія повідомляє, що кошти з держбюджету можуть надійти приблизно 13 квітня.

Досі мешканці будинку, яких відселили з цього будинку, проживають в орендованих помешканнях. Кошти на оренду житла компенсує Дрогобицька міська рада з місцевого бюджету.

Додамо, що торік Кабмін уже приймав рішення про виділення грошей із резервного фонду мешканцям зруйнованого будинку і 27 грудня 2019 року ці кошти надійшли. Однак через завершення казначейського року та роботи казначейської служби у 2019 році неосвоєні кошти одразу повернули до держбюджету. Відтак мешканці не могли ними скористатись.

Як інформував ZAXID.NET, 28 cерпня 2019 року близько 2:30 ночі обвалився цілий під’їзд чотириповерхового будинку на вул. Грушевського, 101 у Дрогобичі. Під завалами знайшли тіла восьми загиблих. Із будинку в Дрогобичі відселили усіх мешканців через загрозу нового обвалу. Поліція відкрила кримінальне провадження і затримала двох дрогобицьких комунальників. Суд наклав арешт на обвалений будинок. А експертиза визнала його непридатним для проживання.


Джерело статті: “https://zaxid.net/uryad_vidiliv_407_mln_grn_meshkantsyam_obvalenogo_budinku_u_drogobichi_n1500286”