please wait, site is loading

HORN BLOGER

Міжнародний валютний фонд готовий збільшити допомогу Україні до восьми мільярдів доларів. Але є умови


Міжнародний валютний фондо готовий збільшити допомогу Україні до восьми мільярдів гривень. Але за умови, якщо буде в країні ухвалено так званий «антиколомойський» закон, який не дозволить колишньому власнику отримати компенсацію за Приватбанк, та запущено ринок землі. У протилежному випадку фінансова допомога МВФ становитиме лише півтора мільярда доларів, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Financial Club.

Об этом сообщает Преступная Россия

У той же час угода з МВФ надасть можливість отримати ще $1 млрд від Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку і Євросоюзу.

Директорка-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва відзначає значний прогрес у переговорах щодо нової програми EFF для України, але наголошує на необхідності ухвалення законодавства щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі та земельної реформи.

«Ухвалення законодавства, що покращить структуру банківського регулювання, та земельної реформи дозволить швидко просунутися вперед з остаточної доопрацюванням параметрів нової угоди з доступом до більших ресурсів, ніж передбачалося раніше», — заявила вона.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/finansi/item/35592-mizhnarodnyi-valiutnyi-fond-hotovyi”