please wait, site is loading

HORN BLOGER

Потрібно тверезо розуміти, що ми не вийдемо з карантину без втрат. Це слід прийняти – думка

Потрібно тверезо розуміти, що ми не вийдемо з карантину без втрат. Це слід прийняти – думка
Потрібно тверезо розуміти, що ми не вийдемо з карантину без втрат. Це слід прийняти – думка

Коронавірус і карантин: ми все щось втратимо. прийміть це

Об этом сообщает Руспрес

Ліричний відступ про так званий форс-мажор (а насправді непереборну силу/надзвичайні обставини). Чомусь більшість вважає, що надзвичайні обставини їх не стосуються, і хочуть вийти з них без втрат.

Тобто, якщо, наприклад, авіакомпанія отримала від вас деяку суму за квиток і не може виконати перевезення через пандемію, то, на вашу думку, 100% вартості квитка авіакомпанія повинна повернути. Ба, більше! За правилами так і має бути. Ви праві на 100%. За правилами мирного часу. Коли звичайний ордунг речей. А з точки зору здорового глузду, в надзвичайних обставинах глобальної пандемії та зупинки економіки опинились обидві сторони, ризик впав на голову обом. І ці обставини поза контролем обох.

У випадку авіакомпаній повне зупинення польотів висушує їх рахунки і ресурси. Персонал, лізингові платежі, стоянки і багато іншого. І мова не тільки про авіакомпанії. Не вийде вийти з такого без втрат. Прийміть це і дійте відповідно

Мисліть тверезо. Якщо вам пропонують розділення ризику та наслідків навпіл – це уже не погано. Це більше, ніж нуль. І, на мою думку, збалансовано.

Якщо ж хочете вийти з усього без втрат – вам до суду де ви можете втратити все, бо поки судитиметесь вашого контрагента може вже не буде.

Ну, тому що попа має дві половинки. І одна половинка накрила вас, а інша – контрагента.

Для того, що зараз відбувається, нинішня правова система не була спроєктована. І, мусимо визнати, правова система не справляється. Зараз факт йде перед регулюванням і всупереч йому. І з цим складно щось вдіяти зараз.

Від згаданих авіакомпаній та інших бізнесів було б круто почути чесну комунікацію. Що правила вимагають повернення, але ми не можемо, бо вимремо. Тому давайте домовлятись про компроміси. Але ж ні, ці компроміси тулять безальтернативно з розрахунку, що в суд підуть одиниці. І чесної комунікації не буде.

А це уже інший аспект. Хочете правди та справедливості – тоді в суд треба йти. До кінця. Косяками і групами, а не скупими одиницями.

Андрей ГУК


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/367827-potribno_tverezo_rozumiti_shcho_mi_ne_vijdemo_z_karantinu_bez_vtrat._tse_slid_prijnjati__dumka”